Trackday 14 december 2008


Communiqué no 1
Categorie: ELITE/BELOFTEN/JUNIOREN
 

DERNYWEDSTRIJD 1E SERIE 

plaats Nr. Naam
1 34 Peter Mohlman
2 36 Timo Fransen
3 35 Rick Ottema
4 33 Bryan Ossendrijver
5 31 Danny Stam
6 32 Pieter Paul  de Weerd
 

DERNYWEDSTRIJD 2E SERIE 

plaats Nr. Naam
1 10 Michiel Bekker
2 39 Fulco van Gulik
3 41 Leander Schreurs
4 37 Melvin van Zijl
5 38 Arne Hassink
6 40 Niels van Otterloo
 

FINALE'S PLAATS 7 T/M 12 

plaats Nr. Naam
1 40 Niels van Otterloo
2 37 Melvin van Zijl
3 32 Pieter Paul  de Weerd
4 31 Danny Stam
5 38 Arne Hassink
6 33 Bryan Ossendrijver
 

FINALE'S PLAATS 1 T/M 6 

plaats Nr. Naam
1 39 Fulco van Gulik
2 10 Michiel Bekker
3 34 Peter Mohlman
4 35 Rick Ottema
5 41 Leander Schreurs
6 36 Timo Fransen

AFVALWEDSTRIJD 

Plaats Nr. Naam
1 39 Fulco van Gulik
2 34 Peter Mohlman
3 35 Rick Ottema
4 36 Timo Fransen
5 38 Arne Hassink
6 37 Melvin van Zijl
7 41 Leander Schreurs
8 33 Bryan Ossendrijver
9 32 Pieter Paul  de Weerd
10 40 Niels van Otterloo
11 31 Danny Stam
12 10 Michiel Bekker
 
 
Communiqué no 2
Categorie: VROUWEN/JUNIOR-VROUWEN
 

ONBEKENDE AFSTAND 

Plaats Nr. Naam
1 65 Annika Heynen
2 64 Samantha v Steenis
3 67 Hanneke Tenniglo
4 61 Silke Kogelman
5 68 Tamara Peeck
6 66 Moniek Tenniglo
7 63 Nadia Stappenbeld
 

TIJDRIT 500 METER 

Plaats Nr. Naam tijd
1 62 Marie Louise Kontelaar 40.54
2 68 Tamara Peeck 40.90
3 66 Moniek Tenniglo 42.08
4 64 Samantha v Steenis 42.16
5 65 Annika Heynen 42.62
6 67 Hanneke Tenniglo 42.82
7 61 Silke Kogelman 43.17
8 63 Nadia Stappenbeld 45.68
 

LEIDERSRACE 

Plaats Nr. Naam punten
1 67 Hanneke Tenniglo 18
2 61 Silke Kogelman 12
6 65 Annika Heynen 9
3 64 Samantha v Steenis 4
4 66 Moniek Tenniglo 2
 
 
Communiqué no 3
Categorie: AMATEURS
 

DERNYWEDSTRIJD 1E SERIE 

plaats Nr. Naam
1 6 Maas van Beek
2 1 Mark Heus
3 2 Martin Bekking
4 5 Tim de Boer
5 4 Floris Klunder
6 3 Manuel Van Tintelen
 

DERNYWEDSTRIJD 2E SERIE 

plaats Nr. Naam
1 8 Kirsten Wild
2 9 Patrick van Gortel
3 7 Mark Stokreef
4 11 Jasper Bovendeert
 
 

FINALE'S PLAATS 7 T/M 10 

plaats Nr. Naam
1 4 Floris Klunder
2 11 Jasper Bovendeert
3 3 Manuel Van Tintelen
 

FINALE'S PLAATS 1 T/M 6 
 

plaats Nr. Naam
1 2 Martin Bekking
2 6 Maas van Beek
3 1 Mark Heus
4 8 Kirsten Wild
5 7 Mark Stokreef
6 9 Patrick van Gortel
 

PUNTENKOERS 

Plaats. Nr. Naam Punten
1 2 Martin Bekking 13
2 6 Maas van Beek 12
4 8 Kirsten Wild 6
3 4 Floris Klunder 6
5 1 Mark Heus 4
6 9 Patrick van Gortel 2
7 7 Mark Stokreef 1
8 5 Tim de Boer 0
9 3 Manuel Van Tintelen 0
10 11 Jasper Bovendeert 0
 
 
Communiqué no 4
Categorie: NIEUWELINGEN/NIEUWELINGEN-MEISJES
 

SCRATCH 

Plaats Nr. Naam
1 82 Leon Hofman
2 80 Kevin Ossendrijver
3 78 Niels vd Veeken
4 83 Rochez Harbers
5 77 Tim Rodenburg
6 76 Nicky Lieskens
7 52 Dominik van Santen
8 79 Bart Hommes
9 51 Natasja Heyling
 

AFVALWEDSTRIJD 

Plaats Nr. Naam
1 82 Leon Hofman
2 78 Niels vd Veeken
3 80 Kevin Ossendrijver
4 83 Rochez Harbers
5 76 Nicky Lieskens
6 52 Dominik van Santen
7 77 Tim Rodenburg
8 51 Natasja Heyling
9 81 Kevin Brink
10 79 Bart Hommes
 

PUNTENKOERS 

Plaats. Nr. Naam Punten
1 82 Leon Hofman 35
2 77 Tim Rodenburg 7
3 80 Kevin Ossendrijver 7
4 78 Niels vd Veeken 7
5 76 Nicky Lieskens 4
6 83 Rochez Harbers 2
7 79 Bart Hommes 2
8 52 Dominik van Santen 0
9 51 Natasja Heyling 0
10 81 Kevin Brink 0

 
Communiqué no 5
Categorie: JEUGD 1 T/M 4
 

ONBEKENDE AFSTAND 

Plaats Nr. Naam
1 96 Lars vd Berg
2 93 Rob Gambon
3 98 Merel Hofman
4 95 Marijn vd Berg
5 91 Manon Bakker
6 94 Phaedra Krol
7 92 Dyonne Bouwmeester
8 99 Ester Schreurs
 

AFVALWEDSTRIJD 

Plaats Nr. Naam
1 96 Lars vd Berg
2 93 Rob Gambon
3 91 Manon Bakker
4 95 Marijn vd Berg
5 98 Merel Hofman
6 94 Phaedra Krol
7 99 Ester Schreurs
8 92 Dyonne Bouwmeester
 

PUNTENKOERS 

Plaats. Nr. Naam Punten
1 96 Lars vd Berg 10
2 98 Merel Hofman 6
3 93 Rob Gambon 4
4 91 Manon Bakker 2
5 95 Marijn vd Berg 0
6 94 Phaedra Krol 0
7 92 Dyonne Bouwmeester 0
8 99 Ester Schreurs 0


Communiqué no 6
Categorie: JEUGD 5 T/M 7
 

ONBEKENDE AFSTAND 

Plaats Nr. Naam
1 81 Lisette van Bergehenegouwen
2 85 Dylan Ossendrijver
3 89 Rafael Spier
4 97 Marco van Santen
5 84 Arjan Arentsen
6 87 Luc Grefte
7 88 Sam Ligtlee
8 86 Daphne Lammers
9 90 Mascha Drayer
10 82 Simone Kikkert
 

AFVALWEDSTRIJD 

Plaats Nr. Naam
1 82 Simone Kikkert
2 89 Rafael Spier
3 85 Dylan Ossendrijver
4 87 Luc Grefte
5 81 Lisette van Bergehenegouwen
6 86 Daphne Lammers
7 97 Marco van Santen
8 84 Arjan Arentsen
9 90 Mascha Drayer
10 88 Sam Ligtlee
 

PUNTENKOERS 

Plaats. Nr. Naam Punten
1 81 Lisette van Bergehenegouwen 10
2 89 Rafael Spier 9
3 85 Dylan Ossendrijver 5
4 82 Simone Kikkert 5
5 97 Marco van Santen 4
6 84 Arjan Arentsen 0
7 87 Luc Grefte 0
8 86 Daphne Lammers 0
9 90 Mascha Drayer 0
10 88 Sam Ligtlee 0