Uitslagen 1e dag NK Baan te Apeldoorn

Uitslag van de 1e serie scratch junioren
De eerste twaalf gaan naar de finale
       
Plaats Nr. Voornaam Achternaam
1 55 Didier Caspers
2 60 Wouter Haan
3 79 Danny Stam
4 63 Mark Heemskerk
5 51 Dilan van der Aar
6 78 Justin Schless
7 68 Nick van der Lijke
8 61 Bart Harmsen
9 65 Wilco Kelderman
10 71 Arjen Martens
11 83 Jeffreij Verweij
12 74 Rick Ottema
13 69 Brian Lust
       
Uitslag van de 2e serie scratch junioren
De eerste twaalf gaan naar de finale  
       
Plaats Nr. Voornaam Achternaam
1 67 Richard Lamens
2 72 Daan Olivier
3 64 Jesper de Hoog
4 54 Matthijs Buchli
5 70 Barry Markus
6 81 Erick Tol
7 62 Yoeri Havik
8 73 Bryan Ossendrijver
9 59 Binne-Pier de Haan
10 52 Quintero Bloemers
11 86 Melvin van Zijl
12 66 Cees-Jan Kortlever
13 56 Gils Duyndam
14 76 Oscar Riesebeek

 

Uitslag van de 1e serie scratch mannen  
De eerste acht gaan door naar de finale  
       
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats
1 90 Sipke Zijsltra
2 74 Nick Stöpler
3 60 Peter Schep
4 32 Reinier Honig
5 66 Dennis Smit
6 1 Jesper Asselman
7 43 Raymond Kreder
8 79 Martijn Verschoor
9 38 Christian Kos
10 33 Jan Hopman
       
Uitslag van de 2e serie scratch mannen  
De eerste acht gaan door naar de finale  
       
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats
1 78 Jeff Vermeulen
2 35 Geert Jan Jonkman
3 82 Michaël Vingerling
4 36 Ismaël Kip
5 73 Bob Stöpler
6 72 Wim Stroetinga
7 46 Bouke Kuiper
8 40 Dennis Kreder
9 25 Fulco van Gulik
10 56 Roy Pieters
11 44 Sander Kreder
12 20 Don Duizings
13 64 Arjan Seunninga
14 12 Mike Bond
15 2 Umberto Atzori
16 63 Leander Schreurs
17 34 Bram Imming

 

Uitslag van de 3e serie scratch mannen  
De eerste acht gaan door naar de finale  
       
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats
1 77 Tim Veldt
2 39 Patrick Kos
3 57 Matthé Pronk
4 16 Melvin Boskamp
5 37 Peter Koning
6 42 Michel Kreder
7 91 Arno van der Zwet
8 75 Mike Terpstra
9 65 Kevin Sluimer
10 48 Stefan Limburg
11 27 Arne Hassink
12 68 Damiën Spierings
13 45 Wesley Kreder
14 28 Willy Heeneman

 

UITSLAG 1E KWALIFICATIE PUNTENKOERS MANNEN    
DE EERSTE ACHT GAAN DOOR NAAR DE FINALE    
           
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Punten
1 42 Michel Kreder 109 39
2 1 Jesper Asselman 13001 31
3 36 Ismaël Kip 5025 31
4 46 Bouke Kuiper 5085 28
5 68 Damiën Spierings 5236 22
6 2 Umberto Atzori 5224 16
7 34 Bram Imming 13068 16
8 44 Sander Kreder 13003 11
9 75 Mike Terpstra 5034 11
10 84 Edwin Vrauwdeunt 10796 2
11 20 Don Duizings 1460 2
12 65 Kevin Sluimer 1105 1
13 17 Jasper Bovendeert 10321 0
UITSLAG 2E KWALIFICATIE PUNTENKOERS MANNEN    
DE EERSTE ACHT GAAN DOOR NAAR DE FINALE    
           
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Punten
1 72 Wim Stroetinga 1057 17
2 82 Michaël Vingerling 13006 16
3 35 Geert Jan Jonkman 1082 15
4 78 Jeff Vermeulen 5427 15
5 51 Jens Mouris   14
6 40 Dennis Kreder 108 10
7 37 Peter Koning 13069 10
8 45 Wesley Kreder 13004 6
9 39 Patrick Kos 5280 -17
10 26 Bart van Haaren 1193 -17
11 71 Martijn Stoop 5098 -20
12 28 Willy Heeneman 5075 -20
13 48 Stefan Limburg 5053 -20
UITSLAG 3E KWALIFICATIE PUNTENKOERS MANNEN    
DE EERSTE ACHT GAAN DOOR NAAR DE FINALE    
           
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Punten
1 90 Sipke Zijsltra 1246 28
2 66 Dennis Smit 1100 26
3 43 Raymond Kreder 5001 25
4 57 Matthé Pronk 81080 24
5 60 Peter Schep 1147 23
6 56 Roy Pieters 5013 21
7 91 Arno van der Zwet 5250 21
8 74 Nick Stöpler 13260 20
9 32 Reinier Honig 152 17
10 25 Fulco van Gulik 174 12
11 38 Christian Kos 13259 5
12 33 Jan Hopman 5341 0
13 86 Pieter Paul de Weerd 1032 -40

 

OMNISPORT APELDOORN 27 DECEMBER 2008            
                   
UITSLAG van het omnium jeugd            
                   
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Scratch 500 meter Punten Achtervolging. Totaal
1 26 Andre Looij 17610 1 1 1 1 4
2 25 Nino Honigh 17213 1 2 1 2 6
3 24 Jeffrey Groot 17336 2 3 2 3 10
4 3 Lisette van Bergenhenegouwen 19280 3 4 4 6 17
5 20 Leon Burger 17450 3 6 4 5 18
6 11 Ilse Miltenburg 19070 10 7 5 4 26
7 16 Nicky Zijlaard 19149 7 5 11 7 30
8 30 Marco van Santen 17372 4 9 10 8 31
9 33 Rafaël Spier 17871 4 10 7 11 32
10 7 Youri van Iersel 17276 2 11 8 12 33
11 12 Anouk Rijff 19080 6 13 10 9 38
12 23 Bram Groen 17452 5 17 6 10 38
13 4 Marc Bolhoven 17334 5 16 9   30
14 15 Max van de Water 17011 11 8 12   31
15 29 Whitney Paumen 19285 7 22 3   32
16 21 Kevin Coster 17677 14 12 6   32
17 19 Thom de Boer 17449 6 20 8   34
18 14 Julian Spierings 17920 11 19 5   35
19 1 Martijn Admiraal 17461 13 15 7   35
20 28 Dylan Ossendrijver 17226 8 14 15   37
21 22 Justin van Empel 17212 10 26 2   38
22 31 Julia Schrooder 19152 9 21 9   39
23 27 Axel Martens 17975 15 25 3   43
24 10 Bianca Lust 19183 13 18 13   44
25 18 Jaan van Berkel 17599 9 27 11   47
26 9 Jim Lindenburg 17369 12 23 14   49
27 5 Anita Brussè 19086 8 28 14   50
28 6 Haliegh Dolman 19330 14 24 12   50
29 8 Stefan Kreder 17135 12 29 13   54
30 2 Arjan Arentsen 17437 15 31 15   61
31 17 Romy Adegeest 19438 17 30 16   63
32 13 Thomas Schrooder 17453 16 32 16   64

 

OMNISPORT APELDOORN 27 DECEMBER 2008            
                   
Eindstand van het omnium nieuweling - meisjes            
            scratch      
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. 500 meter sprint Punten Achtervolging. Totaal
1 87 Kelly Markus 16.001 3 5 1 1 10
2 84 Silvie Haakman 19261 5 1 3 2 11
3 86 Kicky Kessler 16.104 2 3 6 4 15
4 92 Lisa Schrooder 16048 4 7 4 5 20
5 91 Domenique van Santen 16.038 9 9 2 3 23
6 90 Daisy Rodenburg 19.225 1 4 12 9 26
7 85 Nathasja Heijting 19.098 6 2 9 11 28
8 83 Maartje de Boer 16046 10 10 5 7 32
9 93 Renate Welle 19287 7 8 11 8 34
10 94 Mikki Zuidewind 19.018 8 6 8 12 34
11 89 Solveig Riesebeek 19172 11 12 7 10 40
12 88 Riejanne Markus 19275 13 11 10 6 40

NEDERLANDSE BAAN KAMPIOENSCHAPPEN 2008/2009
           
OMNISPORT APELDOORN 27 DECEMBER 2008            
                   
Eindstand van het omnium nieuweling - jongens            
            scratch      
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. 500 meter sprint Punten Achtervolging. Totaal
1 74 Jan Willem Welter 17214 2 2 1 3 8
2 60 Dennis Looij 15002 1 1 6 2 10
3 53 Leon Hofman 15105 5 5 1 1 12
4 72 Martijn Tusveld 15291 10 7 4 4 25
5 66 Dylan Rood 15200 3 6 6 11 26
6 59 Thijs Leygraaff 17890 6 11 5 5 27
7 69 Ivar Slik 15201 8 8 2 9 27
8 68 Boyd Schooneman 15475 9 10 4 10 33
9 54 Taco van der Hoorn 15013 11 3 8 12 34
10 47 Ricardo van Dongen 17165 7 9 11 8 35
11 73 Niels van der Veeken 15125 12 15 3 6 36
12 55 Dennis van Iersel 15119 13 12 7 7 39
13 44 Joost van der Burg 15133 14 13 5   32
14 46 Martijn Don 15473 16 14 12   42
15 70 Kevin Snijder 15443 22 20 2   44
16 51 Emiel de Greef 15104 15 16 15   46
17 43 Jochum Buchener 17578 24 19 3   46
18 65 Kevin Ossendrijver 15094 21 18 8   47
19 61 Sean Martens 15331 18 17 14   49
20 56 Jeroen Kaldenbach 15215 17 21 13   51
21 57 Kay Kistemaker 15438 20 22 11   53
22 48 Etienne van Empel 17211 28 25 9   62
23 62 Rick Mensink 17567 23 33 7   63
24 67 Jan-Willem van Schip 17647 25 26 14   65
25 64 Jasper van Noort 15015 26 24 15   65
26 49 Patrick de Frel 15060 32 23 10   65
27 58 Merijn Korevaar 17815 27 27 13   67
28 50 Nicky Gieskens 17640 31 29 9   69
29 75 Jip Westra 15549 19 35 16   70
30 41 Stijn Bankras 17446 30 31 10   71
31 71 Björn van Steenoven 15354 34 28 12   74
32 42 Kevin Bink 17266 33 30 16   79
33 45 Jason van Dalen 17365 35 34 17   86
34 52 Rochéz Harbers 15191 4 4 90   98