Uitslagen 2e dag NK Baan te Apeldoorn

       
Uitslag finale scratch vrouwen  
       
Plaats Nr. Voornaam Achternaam
1 41 Kirsten Wild
2 6 Ellen van Dijk
3 11 Elise van Hage
4 21 Vera Koedooder
5 3 Chantal Blaak
6 8 Agnieta Francke
7 39 Suzanne van Veen
8 10 Natalie van Gogh
9 19 Nina Kessler
10 12 Eva Heijmans
11 9 Suzanne de Goede
12 40 Lianne Wagtho
13 32 Adriene Snijder
14 24 Ilona Meiring
15 7 Anne Eversdijk
16 13 Annika Heijnen
17 4 Joan Boskamp
18 43 Nadia Stappenbelt
19 34 Samantha van Steenis
20 23 Anouk Ligthart
21 36 Hanneke Tenniglo
22 35 Anneloes Stoelwinder
23 2 Marlijn Binnendijk
24 25 Marieke van Nek
       
UITSLAG VAN DE SCRATS JUNIOR - VROUWEN
       
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats
1 65 Amy Pieters
2 68 Rozanne Slik
3 59 Lotte van Hoek
4 72 Ymke Stegink
5 73 Natasja de Vroome
6 75 Henriette Woering
7 62 Claudia Koster
8 53 Denise Bouma
9 69 Chloë Spier
10 74 Nathaly van Wesdonk
11 70 Winanda Spoor
12 57 Ilona den Hartog
13 76 Melanie Woering
14 63 Birgit Lavrijssen
15 67 Erica Schotman
16 64 Laura Meurs
17 52 Dewi Asselman
18 56 Sietske Galama
           
Uitslag van de 500 meter junior - vrouwen.      
           
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats Lic.nr. Tijd
1 65 Amy Pieters 14045 38.888
2 74 Nathaly van Wesdonk 16024 39.645
3 54 Shanne Braspennincx 14062 39.909
4 72 Ymke Stegink 16016 40.067
5 68 Rozanne Slik 14030 40.380
6 66 Yesna Rijkhoff 16047 40.428
7 64 Laura Meurs 14036 40.646
8 73 Natasja de Vroome 16061 41.073
9 69 Chloë Spier 16093 41.235
10 51 Mardiana Ahoud 14050 41.392
11 57 Ilona den Hartog 16073 41.973
12 67 Erica Schotman 16025 43.120
13 56 Sietske Galama 24009 44.463
           
           
Uitslag van de 500 meter vrouwen.      
           
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats Lic.nr. Tijd
1 18 Willy Kanis 12.519 34.667
2 29 Agnes Ronner 22.532 36.878
3 35 Anneloes Stoelwinder 12.623 38.638
4 20 Lieke Klaus 12.560 39.037
5 32 Adriene Snijder 12.716 39.817
6 7 Anne Eversdijk 12.644 39.975
7 42 Marie-Louise Konkelaar 24.006 40.809
8 24 Ilona Meiring 12.702 40.940
9 27 Marieke den Otter 14.029 41.317
10 5 Natalja Busschers 12.757 42.061
11 36 Hanneke Tenniglo 12.592 42.327
12 37 Moniek Tenniglo 12.554 42.594
13 38 Linda Veen 12.740 43.537
14 43 Nadia Stappenbelt 24.030 43.759

 

             
UITSLAG FINALE PUNTENKOERS JUNIOREN      
             
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats Lic.nr. Punten Bonus
1 62 Yoeri Havik 13067 35  
2 70 Barry Markus 13292 22  
3 63 Mark Heemskerk 13256 15  
4 60 Wouter Haan 13312 14  
5 68 Nick van der Lijke 13388 5  
6 65 Wilco Kelderman 13221 4  
7 81 Erick Tol 13222 3  
8 64 Jesper de Hoog 13313 3  
9 86 Melvin van Zijl 13422 1  
10 79 Danny Stam 13242 1  
11 74 Rick Ottema 15383 0  
12 80 Rodney Stuyt 15160 0  
13 55 Didier Caspers 15001 -17 -20
14 78 Justin Schless 15401 -17 -20
15 72 Daan Olivier 15147 -19 -20
16 51 Dilan van der Aar 15260 -20 -20
17 71 Arjen Martens 13243 -20 -20
18 83 Jeffreij Verweij 13193 -20 -20
19 69 Brian Lust 15245 -40 -40
20 61 Bart Harmsen 15006 -90 -90
21 53 Robbert Bouma 13225 -90 -90
22 85 Mark Welle 13425 -90 -90
23 73 Bryan Ossendrijver 13202 -90 -90

TOTALE UITSLAG VAN DE KEIRIN VOOR JUNIOREN
 
         
Plaats Nr. Voornaam Woonplaats Lic.nr.
1 70 Barry Markus 13292
2 81 Erick Tol 13222
3 58 Hugo Haak 13413
4 54 Matthijs Buchli 15011
5 68 Nick van der Lijke 13388
6 67 Richard Lamens 15106
7 55 Didier Caspers 15001
8 64 Jesper de Hoog 13313
9 57 Cees van 't Geloof 13028
10 73 Bryan Ossendrijver 13202
11 52 Quintero Bloemers 13417
12 85 Mark Welle 13425

 

           
ACHTERVOLGING JUNIOREN 3 KM Kwalificatie    
           
Plaats Nr. Naam renner Woonplaats Lic.nr. Tijd
1 62 Yoeri Havik 13067 3.35.794
2 60 Wouter Haan 13312 3.36.330
3 70 Barry Markus 13292 3.38.469
4 65 Wilco Kelderman 13221 3.39.132
5 63 Mark Heemskerk 13256 3.39.720
6 81 Erick Tol 13222 3.39.915
7 55 Didier Caspers 15001 3.41.096
8 72 Daan Olivier 15147 3.44.681
9 79 Danny Stam 13242 3.45.136
10 82 Jurgen van Trijp 81102 3.45.961
11 64 Jesper de Hoog 13313 3.46.920
12 74 Rick Ottema 15383 3.50.947
13 53 Robbert Bouma 13225 3.52.517
14 51 Dilan van der Aar 15260 3.54.227
             
KWALIFICATIE SPRINT 200 METER Junioren    
             
  Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Tijd
  1 54 Matthijs Buchli 15011 11.678
  2 58 Hugo Haak 13413 11.915
  3 81 Erick Tol 13222 11.983
  4 67 Richard Lamens 15106 12.138
  5 64 Jesper de Hoog 13313 12.254
  6 66 Cees-Jan Kortlever 13287 12.489
  7 70 Barry Markus 13292 12.577
  8 61 Bart Harmsen 15006 12.663
  9 57 Cees van 't Geloof 13028 12.673
  10 86 Melvin van Zijl 13422 12.902
  11 85 Mark Welle 13425 13.304
  12 77 Glenn Roberts 15199 13.410
  13 52 Quintero Bloemers 13417 13.466
  14 73 Bryan Ossendrijver 13202 13.903

 

Uitslag FINALE PUNTENKOERS MANNEN    
           
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats Lic.nr. Punten
1 72 Wim Stroetinga 1057 65
2 60 Peter Schep 1147 51
3 78 Jeff Vermeulen 5427 39
4 90 Sipke Zijsltra 1246 32
5 36 Ismaël Kip 5025 29
6 42 Michel Kreder 109 13
7 35 Geert Jan Jonkman 1082 11
8 66 Dennis Smit 1100 10
9 57 Matthé Pronk 81080 8
10 43 Raymond Kreder 5001 8
11 1 Jesper Asselman 13001 7
12 82 Michaël Vingerling 13006 6
13 46 Bouke Kuiper 5085 5
14 56 Roy Pieters 5013 3
15 91 Arno van der Zwet 5250 3
16 51 Jens Mouris   3
17 37 Peter Koning 13069 1
18 74 Nick Stöpler 13260 1
19 40 Dennis Kreder 108 1
20 34 Bram Imming 13068 0
21 45 Wesley Kreder 13004 0
             
KWALIFICATIE SPRINT 200 METER MANNEN    
             
  Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Tijd
  1 52 Teun Mulder 1151 10.748
  2 77 Tim Veldt 1007 10.931
  3 62 Yondi Schmidt 124 11.097
  4 13 Patrick Bos 5099 11.371
  5 14 Yorick Bos 13102 11.435
  6 9 Jelger Bisschop 1404 11.623
  7 67 Michiel Spannemaker 13123 11.666
  8 49 Jaime van der Lugt 5096 11.720
  9 7 Roy van den Berg 5040 11.922
  10 58 Ivo van der Putten 5081 11.978
  11 5 Michiel Bekker 5394 11.991
  12 31 Jeroen Hoekstra 5111 12.016
  13 55 Rick Overwijk 13077 12.034
  14 23 Ralph Gelens 13315 12.133
  15 54 Niels van Otterloo 5005 12.152
  16 61 Martijn Scherpen 5071 12.155
  17 29 Frank Heijne 5070 12.173
  18 10 Sander Bisseling 1089 12.271
  19 88 Rob van den Wildenberg 1043 12.357
  20 15 Christian Bosch 10220 12.408
  21 8 Raymon van der Biezen 5080 12.492
  22 76 Michael Veen 5391 12.578
  23 30 Mark Heus 10600 12.586
NEDERLANDSE BAANKAMPIOENSCHAPPEN 2008/2009    
           
Kwalificatie ACHTERVOLGING MANNEN OVER 4 KM    
           
Plaats Nr. Naam renner Woonplaats Lic.nr. Tijd
1 72 Wim Stroetinga 1057 4.31.545
2 51 Jens Mouris 0 4.33.842
3 22 Levi Heimans 1005 4.36.200
4 77 Tim Veldt 1007 4.36.360
5 60 Peter Schep 1147 4.36.373
6 91 Arno van der Zwet 5250 4.41.121
7 82 Michaël Vingerling 13006 4.42.958
8 35 Geert Jan Jonkman 1082 4.43.878
9 36 Ismaël Kip 5025 4.45.090
10 90 Sipke Zijsltra 1246 4.45.625
11 46 Bouke Kuiper 5085 4.47.088
12 27 Arne Hassink 162 4.47.423
13 56 Roy Pieters 5013 4.52.875
14 4 Rames Bekkink 1334 4.55.218
15 1 Jesper Asselman 13001 4.55.839
16 37 Peter Koning 13069 4.56.170
17 74 Nick Stöpler 13260 4.58.741
18 26 Bart van Haaren 1193 4.58.803
19 12 Mike Bond 13154 5.00.293

TOTALE UITSLAG VAN DE KEIRIN VOOR HEREN
 
         
Plaats Nr. Voornaam Woonplaats Lic.nr.
1 62 Yondi Schmidt 124
2 52 Teun Mulder 1151
3 14 Yorick Bos 13102
4 13 Patrick Bos 5099
5 49 Jaime van der Lugt 5096
6 9 Jelger Bisschop 1404
7 67 Michiel Spannemaker 13123
8 31 Jeroen Hoekstra 5111
9 76 Michael Veen 5391
10 55 Rick Overwijk 13077
11 85 Hidde de Vries 13176