Uitslagen 3e dag NK Baan te Apeldoorn

       
Uitslag finale junioren scratch  
       
Plaats Nr. Voornaam Achternaam
1 55 Didier Caspers
2 81 Erick Tol
3 70 Barry Markus
4 62 Yoeri Havik
5 78 Justin Schless
6 65 Wilco Kelderman
7 60 Wouter Haan
8 61 Bart Harmsen
9 63 Mark Heemskerk
10 79 Danny Stam
11 71 Arjen Martens
12 51 Dilan van der Aar
13 59 Binne-Pier de Haan
14 83 Jeffreij Verweij
15 72 Daan Olivier
16 66 Cees-Jan Kortlever
17 67 Richard Lamens
18 64 Jesper de Hoog
19 86 Melvin van Zijl
20 73 Bryan Ossendrijver
21 54 Matthijs Buchli
22 74 Rick Ottema
23 52 Quintero Bloemers
24 68 Nick van der Lijke

UITSLAG VAN DE ACHTERVOLGING JUNIOREN    
           
Plaats Nr. Naam renner Woonplaats Lic.nr.  
1 60 Wouter Haan 13312 3.36.418
2 62 Yoeri Havik 13067 3.38.038
3 65 Wilco Kelderman 13221 3.37.125
4 70 Barry Markus 13292 3.37.627
5 63 Mark Heemskerk 13256 3.39.720
6 81 Erick Tol 13222 3.39.915
7 55 Didier Caspers 15001 3.41.096
8 72 Daan Olivier 15147 3.44.681
9 79 Danny Stam 13242 3.45.136
10 82 Jurgen van Trijp 81102 3.45.961
11 64 Jesper de Hoog 13313 3.46.920
12 74 Rick Ottema 15383 3.50.947
13 53 Robbert Bouma 13225 3.52.517
14 51 Dilan van der Aar 15260 3.54.227

 

           
Uitslag van de 1 km junioren.    
           
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Licnr. Tijd
1 54 Matthijs Buchli 15011 1.10.114
2 70 Barry Markus 13292 1.10.175
3 81 Erick Tol 13222 1.10.439
4 67 Richard Lamens 15106 1.10.688
5 60 Wouter Haan 13312 1.11.045
6 58 Hugo Haak 13413 1.11.079
7 62 Yoeri Havik 13067 1.11.754
8 79 Danny Stam 13242 1.12.717
9 64 Jesper de Hoog 13313 1.12.887
10 76 Oscar Riesebeek 15220 1.13.364
11 55 Didier Caspers 15001 1.13.648
12 61 Bart Harmsen 15006 1.13.776
13 74 Rick Ottema 15383 1.14.921
14 85 Mark Welle 13425 1.16.523
15 69 Brian Lust 15245 1.17.474
16 77 Glenn Roberts 15199 1.17.542
17 59 Binne-Pier de Haan 15308 1.17.694
18 56 Gils Duyndam 13275 1.17.805
19 73 Bryan Ossendrijver 13202 1.19.210


TOTALE UITSLAG VAN HET SPRINTTOERNOOI JUNIOR - VROUWEN
         
Plaats Nr. Voornaam Woonplaats Lic.nr.
1 66 Yesna Rijkhoff 16047
2 72 Ymke Stegink 16016
3 68 Rozanne Slik 14030
4 51 Mardiana Ahoud 14050
5 64 Laura Meurs 14036
6 74 Nathaly van Wesdonk 16024


TOTALE UITSLAG VAN HET SPRINTTOERNOOI VROUWEN
         
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr.
1 18 Willy Kanis 12519
2 29 Agnes Ronner 22532
3 20 Lieke Klaus 12560
4 35 Anneloes Stoelwinder 12623
5 32 Adriene Snijder 12716
6 24 Ilona Meiring 12702
7 19 Nina Kessler 12566
8 30 Birgitta Roos 22622

 

       
Uitslag VAN DE FINALE SCRATCH MANNEN
       
Plaats Nr. Naam van de renner Woonplaats
1 72 Wim Stroetinga
2 43 Raymond Kreder
3 77 Tim Veldt
4 42 Michel Kreder
5 36 Ismaël Kip
6 32 Reinier Honig
7 60 Peter Schep
8 91 Arno van der Zwet
9 35 Geert Jan Jonkman
10 82 Michaël Vingerling
11 46 Bouke Kuiper
12 1 Jesper Asselman
13 73 Bob Stöpler
14 66 Dennis Smit
15 57 Matthé Pronk
16 78 Jeff Vermeulen
17 16 Melvin Boskamp
18 74 Nick Stöpler
19 37 Peter Koning
20 40 Dennis Kreder
21 39 Patrick Kos
22 75 Mike Terpstra


TOTALE UITSLAG VAN DE ACHTERVOLGING MANNEN
   
           
Plaats Nr. Naam renner Woonplaats Lic.nr. Tijd
1 72 Wim Stroetinga 1057 4.33.093
2 51 Jens Mouris 18 4.35.707
3 22 Levi Heimans 1005  
4 77 Tim Veldt 1007 ingelopen
5 60 Peter Schep 1147 4.36.373
6 91 Arno van der Zwet 5250 4.41.121
7 82 Michaël Vingerling 13006 4.42.958
8 35 Geert Jan Jonkman 1082 4.43.878
9 36 Ismaël Kip 5025 4.45.090
10 90 Sipke Zijsltra 1246 4.45.625
11 46 Bouke Kuiper 5085 4.47.088
12 27 Arne Hassink 162 4.47.423
13 56 Roy Pieters 5013 4.52.875
14 4 Rames Bekkink 1334 4.55.218
15 1 Jesper Asselman 13001 4.55.839
16 37 Peter Koning 13069 4.56.170
17 74 Nick Stöpler 13260 4.58.741
18 26 Bart van Haaren 1193 4.58.803
19 12 Mike Bond 13154 5.00.293

TOTALE UITSLAG VAN DE ACHTERVOLGING MANNEN
   
           
Plaats Nr. Naam renner Woonplaats Lic.nr. Tijd
1 72 Wim Stroetinga 1057 4.33.093
2 51 Jens Mouris 18 4.35.707
3 22 Levi Heimans 1005  
4 77 Tim Veldt 1007 ingelopen
5 60 Peter Schep 1147 4.36.373
6 91 Arno van der Zwet 5250 4.41.121
7 82 Michaël Vingerling 13006 4.42.958
8 35 Geert Jan Jonkman 1082 4.43.878
9 36 Ismaël Kip 5025 4.45.090
10 90 Sipke Zijsltra 1246 4.45.625
11 46 Bouke Kuiper 5085 4.47.088
12 27 Arne Hassink 162 4.47.423
13 56 Roy Pieters 5013 4.52.875
14 4 Rames Bekkink 1334 4.55.218
15 1 Jesper Asselman 13001 4.55.839
16 37 Peter Koning 13069 4.56.170
17 74 Nick Stöpler 13260 4.58.741
18 26 Bart van Haaren 1193 4.58.803
19 12 Mike Bond 13154 5.00.293
           
Uitslag van de 1 km heren      
           
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Tijd
1 52 Teun Mulder 1151 1.03.969
2 62 Yondi Schmidt 124 1.04.744
3 77 Tim Veldt 1007 1.05.803
4 13 Patrick Bos 5099 1.07.902
5 14 Yorick Bos 13102 1.08.308
6 67 Michiel Spannemaker 13123 1.09.514
7 49 Jaime van der Lugt 5096 1.10.723
8 38 Christian Kos 13259 1.10.887
9 5 Michiel Bekker 5394 1.11.177
10 85 Hidde de Vries 13176 1.11.448
11 55 Rick Overwijk 13077 1.12.776
12 21 Timo Fransen 5333 1.14.247
13 76 Michael Veen 5391 1.15.561
14 69 Robert Spoek 11572 1.16.002

 

Omnium voor tandems              
                  Achter  
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. 1 km. volging Totaal
1 52 Richard Bonhof 41005 Jeroen Lute 1050 1 1 2
2 54 John Burger 10944 Patrick van Gortel 10005 2 2 4
3 51 Theo Verlouw 10793 Lennart Vroon 41014 3 3 6
                     
Finale 1 km voor tandems              
                     
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Tijd    
1 52 Richard Bonhof 41005 Jeroen Lute 1050 1.07.698    
2 54 John Burger 10944 Patrick van Gortel 10005 1.13.604    
3 51 Theo Verlouw 10793 Lennart Vroon 41014 1.16.954    
                     
Finale achtervolging voor tandems over 3 km          
                     
Plaats Nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Voornaam Achternaam Lic.nr. Tijd    
1 52 Richard Bonhof 41005 Jeroen Lute 1050 3.31.506    
2 54 John Burger 10944 Patrick van Gortel 10005 3.42.553    
3 51 Theo Verlouw 10793 Lennart Vroon 41014 4.03.049