Uitslagen clubkampioenschap

 

   

RABO JEUGD

Plaats

nummer

naam

Klassering

tijd

klassering

Totaal

     

tijdrit

 

Rit in lijn

 

1

11

Dylan v Zijl

1

0:06:08,42

1

2

2

4

Jan Hein v/d Kuil

3

0:06:22,15

4

7

3

13

Joel v/d Weg

5

0:06:25,58

3

8

4

1

Marvin Bovendorp

6

0:06:29,59

2

8

5

3

Gerwin Oudhof

2

0:06:21,13

7

9

6

9

Arjan Bakker

4

0:06:25,24

6

10

7

7

Manon Bakker

7

0:06:32,70

5

12

8

5

Tristan Vlijm

8

0:06:33,73

9

17

9

2

Stefan Klaren

9

0:06:50,69

8

17

10

14

Wesley v Plateringen

10

0:07:12,33

11

21

11

12

Dylan v Plateringen

11

0:07:14,31

10

21

12

6

Mirinda Kleine

12

0:07:22,73

13

25

13

8

Lisa Bakker

13

0:07:23,56

12

25

 

   

NIEUWELINGEN

Plaats

nummer

naam

klassering

tijd

klassering

Totaal

     

tijdrit

 

Rit in lijn

 

1

23

Twan v Varik

1

0:05:16,80

3

4

2

26

Jaap Westering

2

0:05:17,41

2

4

3

28

Tim Leusink

3

0:05:17,83

1

4

4

25

Gert Jan Hamstra

4

0:05:20,72

8

12

5

27

Jerom de Wolf

7

0:05:23,79

6

13

6

24

Corne ten Hove

9

0:05:34,28

4

13

7

31

Rob Kers

5

0:05:23,16

11

16

8

33

Jurgen Timmerman

6

0:05:23,35

10

16

9

29

Sjoerd Jansman

10

0:05:37,73

7

17

10

30

Thomas Junte

13

0:05:49,22

5

18

11

22

Maarten Junte

12

0:05:48,08

9

21

12

21

David v/d Wal

11

0:05:40,09

12

23

13

32

Tim Lansing

8

0:05:31,39

       dnf

8

 

   

DAMES

Plaats

nummer

naam

Klassering

tijd

Klassering

Totaal

     

tijdrit

 

Rit in lijn

 

1

43

Annefleur de Leeuw

1

0:05:50,96

2

3

2

44

Wielemiek Meinders

3

0:05:58,74

1

4

3

42

Anne v Varik

2

0:05:57,69

4

6

4

41

Kim Solie

4

0:06:07,65

3

7

 

   

Junioren

Plaats

nummer

naam

Klassering

tijd

Klassering

Totaal

     

tijdrit

 

Rit in lijn

 

1

53

Melvin v Zijl

1

0:04:50,67

1

2

2

52

Rolf Dames

2

0:05:11,57

2

4

3

54

Jaap ten Have

3

0:05:14,24

3

6

 

   

ELITE/BELOFTEN/AMATEURS/LEDEN

   

TIJDRIT

             

Plaats

nummer

naam

 

tijd

   

1

70

Leander Scheurs

 

0:04:40,06

   

2

76

Pieter Paul de Weerd

 

0:04:40,48

   

4

67

Berry Nagelhout

 

0:04:46,06

   

3

72

Aarnout Huijssoon

 

0:04:54,70

   

5

90

Coen Bosch

 

0:04:54,79

   

6

50

Martijn Knol

 

0:04:56,08

   

7

85

Arnold v/d Streek

 

0:04:56,66

   

8

80

Bas v/d Gaag

 

0:04:58,39

   

9

89

Edwin Wielink

 

0:04:59,59

   

10

74

Antoine v Brummelen

 

0:05:00,86

   

11

60

Jm v/d Wetering

 

0:05:01,05

   

12

84

Cor v Leeuwen

 

0:05:05,59

   

13

69

Ely Bagerman

 

0:05:05,92

   

14

71

Leon v Strien

 

0:05:07,71

   

15

87

Jerry de Bruijn

 

0:05:08,04

   

16

83

Henry v/d Weerd

 

0:05:09,30

   

17

64

Warner de Boer

 

0:05:12,08

   

18

86

Wim Junte

 

0:05:18,04

   

19

61

Herman Drost

 

0:05:21,06

   

20

78

Piet v Gils

 

0:05:23,64

   

21

68

Marc Zonnebelt

 

0:05:25,59

   

22

82

Jan Hamstra

 

0:05:25,86

   

23

77

Noe Eenkhoorn

 

0:05:26,72

   

24

73

Alex de Lange

 

0:05:26,93

   

25

65

Robert v Plateringen

 

0:05:27,42

   

26

75

Arthur v Dam

 

0:05:29,50

   

27

81

Cornelis de Groot

 

0:05:33,05

   

28

66

Wim Spijkerboer

 

0:05:35,18

   

29

79

Bart Junte

 

0:05:39,45

   

30

88

Dick Grift

 

0:05:43,58

   

31

62

Cees de Groot

 

0:06:03,57

   
             
   

RIT IN LIJN

             

1

89

Edwin Wielink

       

2

67

Berry Nagelhout

       

3

90

Coen Bosch

       

4

70

Leander Scheurs

       

5

85

Arnold v/d Streek

       

6

76

Pieter Paul de Weerd

       

7

50

Martijn Knol

       

8

73

Alex de Lange

       

9

60

Jm v/d Wetering

       

10

83

Henry v/d Weerd

       

11

71

Leon v Strien

       

12

87

Jerry de Bruijn

       

13

75

Arthur v Dam

       

14

 

ex aquo de rest, wegens invallende duisternis

   
   

en het niet beschikbaar hebben van videobeelden.

 
             
   

KLASSEMENT

             

Plaats

nummer

naam

Klassering

tijd

Klassering

Totaal

     

tijdrit

 

Rit in lijn

 

1

70

Leander Scheurs

1

0:04:40,06

4

5

2

67

Berry Nagelhout

3

0:04:46,06

2

5

4

76

Pieter Paul de Weerd

2

0:04:40,48

6

8

3

90

Coen Bosch

5

0:04:54,79

3

8

5

89

Edwin Wielink

9

0:04:59,59

1

10

6

85

Arnold v/d Streek

7

0:04:56,66

5

12

7

50

Martijn Knol

6

0:04:56,08

7

13

8

72

Aarnout Huijssoon

4

0:04:54,70

14

18

9

60

Jm v/d Wetering

11

0:05:01,05

9

20

10

80

Bas v/d Gaag

8

0:04:58,39

14

22