Sponsoren

De VeluweMeerdaagse wordt mede mogelijk gemaakt door de volgende sponsoren:

 

OMVR Advocaten + Notarissen http://www.omvr.nl   
Rabobank Randmeren https://www.rabobank.nl/particulieren/lokalebanken/randmeren/   
Eisner Auto's http://www.eisnerauto.nl/   
Auto Gerjan  http://www.autogerjan.nl/   
R. Koops Tweewielers http://www.rkoops.nl/   
Veluwe Drilling http://www.veluwedrilling.nl/   
Broodje Kok http://www.broodjekok.nl   
TrendPark http://www.trendpark.nl   
Blaauw Perioverf B.V. http://www.blaauw-perioverf.nl   
Kokosbrood http://www.kokosbrood.nl   
Dickhof rijwielen http://www.dickhofrijwielen.nl/   
Stratenmaker van 't Hul    
Jumbo Elburg https://www.jumbo.com/content/jumbo-elburg-zwolscheweg/   
Bremmer Juweliers http://www.bremmerjuweliers.nl/   
Schroten optiek http://www.schrotenoptiek.nl/   
Hairfactory Harderwijk http://www.hair-factory.nl/   
Gamma Elburg https://www.gamma.nl/bouwmarkten/elburg-ELBWE?overviewPage=%2Fbouwmarkten%2Foverzicht   
Raisha haarplezier http://www.raishahaarplezier.nl/   
Lorini http://www.lorini-sports.com/   

 

Bent u geïnteresseerd in sponsoring? We hebben voor iedereen een pakket, meer informatie is hier te vinden. Neem vrijblijvend contact met ons op via het contactformulier.